Svet-Stranek.cz
Koncert v Bratislavě bude!!!!!!!!!!!!!!!
I Love Leonard Cohen...

Anketa:Koncert v Bratislavě bude!!!!!!!!!!!!!!!

Anketa

Leonard Cohen se opět chystá na turné World Tour 2010, které má začít 1. března 2010 koncertem ve Francii. Současně se objevují jeho nové písničky. Myslíte, že by se měl věnovat spíše skládání a nahrávání a nebo má raději koncertovat?

Leonard Cohen is again ready for spring next year on a tour called the World Tour 2010, which is to start on 1 March 2010 concert in France. At the same time discover his new songs. Do you think that he should devote more composing and recording, or rather he has a gig?

Raději ať udělá nové CD, koncertů už bylo hodně a všichni, kteří ho chtěli vidět ho už viděli. Rather they make a new CD, concerts have been a lot and everyone who wanted to see him he'd seen.
774 hlasů
27 %
Nové písničky jsou fajn, ale raději ho uvidím na vlastní oči a uslyším na vlastní uši, než jen na CD. The new songs are good, but rather see him with my own eyes and hear with our ears, than the CD.
621 hlasů
22 %
Jeho koncerty jsou úžasné, i když na nich zpívá a hraje pořád to samé! Hlavně ať koncertuje. His concerts are amazing, even when they still sings and plays the same! Just whether he is doing concerts.
672 hlasů
24 %
Ideální by bylo, kdyby udělal nové CD než pojede na turné a tam pak hrál nové i staré věci. The ideal would be if he made a new CD before going on tour and then there he played new and old things.
764 hlasů
27 %